SOSYAL MEDYA STRATEJİ
Sosyal Medya Strateji

İletişimin en güçlü araçlarından biri olarak, sosyal medya firmaların müşteri tabanlarını genişletmelerinde ve sürekli iletişimde kalmasında kullanılmaktadır. Doğru bir iletişim stratejisi uygulandığı takdirde, sosyal medya pazarlaması diğer pazarlama tekniklerinin, SEO ve SEM dahil, doğal link oluşturma, marka bilinirliği, web sitesi trafik artışı ve markaya duyulan güven artışı ile etkinliğinin artmasında da yararlı olduğu bilinmektedir.  Sosyal medya stratejisi, sosyal medya yönetimi ve online reklamlar hakkında bir çıkış yolu arıyorsanız, yardımcı olabiliriz.
HİZMETLERİMİZ


Sosyal Medya Strateji Geliştirme

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz ile elle tutulur sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz.Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Doğru hedef kitleye gösterilen sosyal medya reklamları kısa sürede daha fazla kişiye erişim ve etkileşim için güçlü bir araçtır.Sosyal Medya İçerik Yaratılması

İçerik uzmanı kişilerce sunmuş olduğunuz hizmetler ve teklifler metin, görseller ve videolar ile oluşturulur.
Sosyal Medya Pazarlama Nedir?

Sosyal medya pazarlama (SEM), pazarlama, iletişim ve marka hedeflerine ulaşmada kullanılan bir internet reklamı türüdür. Sosyal medya pazarlama ana tema olarak sosyal medya içerik, video ve resim paylaşımlarını ve ücretli gösterimlerin organize edilmesini içerir.


Neden Sosyal Medya Yönetimine İhtiyacınız Var?

 

Müşterileriniz sosyal medyada.

Hangi şirkette ve sektörde olduğuna bakılmaksızın müşterileriniz sosyal medyada olan biteni takip ediyorlar. İnsanları markanıza bağlı kalmasını sağlamak, hatta ilk tercihleri olmanızı sağlamak son derece önemlidir.

 

Firmanızı arayan insanlar var.

Birisi sosyal medyada sunduğunuz servis ya da ürünleri soruyor, hakkında konuşuyor veya bu hizmeti sağlayacak firma arayışında ise, tecrübeli sosyal medya yönetim ekibimiz sizi bu konuşmaya katılmanıza yardım eder ve yeni müşteriler edinmenize yardımcı olur.

 

Firmanız hakkında konuşanları dinliyor musunuz?

Firmanız hakkında neler konuşuluyor dinlemeye ve gerekiyorsa cevap vermeye ihtiyacınız bulunuyor. Sosyal medya yönetimi ekibimiz olumlu belirtilen yönleri daha ön plana çıkartır, olumsuz belirtilen yönler hakkında sizi bilgilendirir.

 

Uzman bir sosyal medya yönetimi bir ihtiyaç.

Çoğu iş yeri sahibi ve pazarlama yöneticileri tüm sosyal medya kanallarını yönetmede yeterli zamanı bulamamakta. Ajansımız size pazarlama hedeflerinize ulaşmanızda ve yeni müşteri tabanı oluşturmanızda yardımcı olacaktır.İŞLEMLER


Strateji Geliştirme

Reklam Yönetimi

Takipçi Yönetimi

Etkili İçerik Oluşturma

Ölçme & Raporlama